Skip to content Skip to footer

Tunahan Toksöz’den ziyaretleri sonrası açıklama: 7 maddede Alanya ticaretimize altın çağını yaşatacağız.

Alanya Sanayi ve Ticaret Odası (ALTSO) genel seçim tarihi 5 Kasım 2022 olarak belirlendi.  ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz ise seçim maratonunu hızlandırdı.

Murat Koçak, Alptuğ Bildirici ve Mustafa Özel ile bir araya gelen Toksöz, saha ziyaretlerinde güven veren söylemleriyle destek bulmaya devam ediyor. Hem projelerini anlatıyor, hem de görüş ve önerileri alarak, bunlar üzerine çalışmalarını şekillendiriyor.

Murat Koçak, Alptuğ Bildirici ve Mustafa Özel, Tunahan Toksöz
  • 1-Her üyemize eşit mesafede, ALTSO çatısı altında birlik olacağız.
  • 2-Şeffaf ve hesap verilebilirlik anlayışıyla,
  • 3-Profesyonel ekibimizle,
  • 4-Katılımcı yönetim şuuruyla istişare kültüründen ayrılmadan,
    5-Dijital çağa entegre teknolojik yatırımlar,
  • 6-Ön görülebilir düşünce ve geleceğe uzanan plânlı projelerimizle,
  • 7-Önceliğimiz üretim, önceliğimiz istihdam

Ziyaretleri sonrasında önceliğinin üretim ve istihdam olduğunu vugulayan Toksöz, Antalya’nın 07’sine atıfta bulanarak, yedi maddede Alanya ticaretine altın çağını yaşatacağını ifade etti.

ALTSO çatısı altında her üyeye eşit mesafede olacağını, siyaset üstü, sadece Alanya’nın ticari gelişimine odaklanacağını söyleyerek, birlik çağrısında bulundu.

Profesyonel ekibi ile katılımcı yönetimde şeffaf ve hesap verilebilirlik anlayışıyla hareket edileceğine işaret etti. İstişare kültüründen ayrılmayacağını, dijital çağa entegre teknolojik yatırımlar ve ön görülebilir düşünceyle geleceğe uzanan plânlı projeleriyle Alanya ticareti için hazır olduklarının altını çizdi.

Çeşitli sloganlarla seçim çalışmalarını sürdüren Toksöz’ün öne çıkan sloganı ise biz hazırız ve hep birlikte güçlüyüz.