Skip to content Skip to footer

ALTSO Seçim Merkezimiz Hazır…

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tunahan Toksöz, dijital çağa entegre, yenilikçi ve çözüm odaklı projeleri ile adından söz ettirmeyi başardı.

Seçim ofisini de söylemlerine uygun olarak tasarladı ve konumunu lokasyon tabanlı dijital servislerle uyumlu hale getirdi. Dünyanın neresinden olursa olsun, hangi telefon modeli olursa olsun hiç zorluk yaşamadan seçim merkezine ulaşılabilecek altyapıyı kurdu.

Tunahan Toksöz Şeçim Ofisi

Seçim çalışmalarını sürdüren ALTSO Başkan Adayı Toksöz, seçim merkezindeki yerinde şu şekilde değerlendirmelerde bulundu: “ALTSO genel seçimine iki aydan az bir süre kaldı. Biz de seçim merkezimizi hazırladık. Odamızı temsil edecek olan başkan, meclis ve komite üyelerini de seçeceğimiz bu süreç zarfında, seçim merkezi olarak Alanya’mızın kolaylıkla ulaşılabilir, park sorunu olmayacak, dijital servislerle de uyumlu hale getirdiğimiz Oba Mahallesi, Gazipaşa Caddesi Sahtur Sokak’taki binamızı belirledik.

Seçim merkezimizi iş dünyamızın, esnafımızın, zanaatkarımızın buluşma noktası olarak görüyoruz. Pandemi sonrasında insanlar birbirine adeta hasret kaldı, bir araya gelmenin, kardeşliğimizin çok daha iyi kıymetini anladığımız bir dönemden geçtik. Burada hem ALTSO’da görevi teslim aldığımızda uygulanmaya hazır projelerimizi anlatacağız, hem de muhabbet demli çayımızı ikram edeceğiz.

Biz hazırız diyerek yola çıktık, bizimle yol arkadaşlığı yapan, destekleriyle, dualarıyla güç veren tüm esnafımıza, iş insanlarımıza teşekkür ediyorum. Herkesi vizyon şehir Alanya’mızın başarı hikâyelerinde bir arada olmaya, ALTSO’yu birlikte yönetmeye davet ediyor, selamlarımı iletiyorum.