Skip to content Skip to footer

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Ramazan Bayramı’nın 1. günü ALTSO 4. Kat Fuaye Salonu’nda bayramlaşma töreni düzenledi.

Yoğun katılımın olduğu bayramlaşma programına üyelerin yanı sıra İyi Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan, esnaf odaları başkanları, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adaylarından Tunahan Toksöz ve Bilal Gömeç ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Altso Başkan Adayı Tunahan Toksöz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen bayramlaşma programının ardından ilçemizdeki siyasi partilerimizi ekibimizle birlikte ziyaret ederek vatandaşlarımızla bayramlaştık. Ardından Kültür Merkezi’nde Kaymakamımız Sayın Fatih Ürkmezer, Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel ve kurum amirlerimizin katılımıyla düzenlenen bayramlaşma törenine katıldık. Birliğimiz daim, yolumuz açık olsun.” dedi.

Başkan Şahin’in bayramlaşmaya gelen en özel konuğu ise Alanya’nın yakından tanıdığı ABD’de SMA Tip 2 hastalığı tedavisini görüp Alanya’ya sağlıklı bir şekilde dönen Ahmet Bebek oldu. Başkan Şahin, Ahmet Bebek ve ailesiyle yakından ilgilendi. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin daha sonra Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen resmi bayramlaşma törenine katılarak protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Mehmet Şahin & Ahmet Bebek