Skip to content Skip to footer
altso seçimleri tunahan toksöz

ALTSO’DA TECRÜBELİ ADAY TUNAHAN TOKSÖZ

Kasım ayı sonunda gerçekleşecek olan Alanya Ticaret ve Sanayi odası seçimleri öncesinde Başkan adayları ilçede bulunan iş dünyasını ziyaret ederek kendilerine destek istemeye devam ediyor.

Altso seçimleri için uzun zamandır çalışan Başkan adaylarından Tunahan Toksöz hem ekibine hem de tecrübesine güveniyor.Toksöz “BİZ HAZIRIZ”sloğanı ile yoluna devam ediyor.

HEM ALSİAD HEM ALTSO MECLİS ÜYESİ

Alanya adına geçmiş yıllardan bu yana hizmet veren Toksöz Alanya’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından ALSİAD üyeliğinin yanı sıra halen Altso Meclis üyesi olarak görevine devam ediyor.

ELİNİ DEĞİL GÖVDESİNİ TAŞIN ALTINA KOYUYOR

Alanya yararına her organizasyona katkı sağlayan Toksöz bu duruşu ile de her kesimden takdir topluyor.Toksöz, ihtiyaç sahiplerinin de hayır duasını almaya devam ediyor.

BİZ HAZIRIZ!

“BİZ HAZIRIZ”sloganı İle yola çıkan Toksöz, siyasi tavrından ziyade her kesimden aldığı destek ile gündeme geliyor.Toksöz kamuoyunda ‘birilerinin adamı’ndan ziyade esnaf ve oda üyelerinin adayı olarak lanse ediliyor.Öte yandan Toksöz’e siyasi her kesimden destek verilmesi dikkat çekıyor.

BEL ALTI DAVRANIŞLARA KARŞIYIM

Mütevazı kişiliği ile de bilinen Toksöz, adayları eleştirmek yerine kendi yapacakları hizmetler ile meşgul.Adaylara her ortamda başarı dileyen Toksöz, ‘kim daha iyi ise üye ye en çok kim dokunur kendini kim ifade ederse seçimi o kazansın’ düşüncesine sahip.

TUNAHAN TOKSÖZ KİMDİR

Detaylar
www.alanyadanhaber.com da