Tunahan Toksöz – ALTSO Başkan Adayı

Özgür Yaman, “Tunahan Toksöz’ün safındayım” dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz’ün ekibi gün geçtikçe büyümeye devam ederken, açıklanan isimler ile seçim iddiasında ne kadar haklı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Kamuoyuna duyurusu yapılan ekip üyeleri öz geçmişleri ile göz doldururken, Alanya ekonomisine katkı sağlayan, önde gelen hayırsever iş insanları olmasıyla dikkati çekti.

Ekibi ile her gün saha ziyaretlerinde olan ALTSO Başkan Adayı Toksöz, Özgür Yaman ile seçim merkezinden bir fotoğraf yayınladı. Sözlerini ise şu şekilde paylaştı:

“Özgür Yaman, “Alanya için rengimiz yeşil” dedi.

Mahmutlar’ın sevilen iş insanlarından çok kıymetli Özgür Yaman Bey’e ekibimize hoş geldiniz diyor, görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.

Birbirinden değerli iş insanlarımızla çıktığımız bu yolda, biz hep birlikte güçlüyüz.” dedi.

Ekipte olmasından dolayı mutluluğu gözlerinden okunan değerli iş insanı da, “Alanya sevdamız için Tunahan Toksöz’ün safındayım. Kendisi güven duyduğum, çalışmaları ile takdir ettiğim bir isim. Tunahan Toksöz’ün ekibiyle yürüyecek olmaktan dolayı mutluyum, hayırlı olsun.” şeklinde sözlerini ifade etti.

Tunahan Toksöz tarafından yayınlandı

Tunahan Toksöz TNH GROUP Yönetim Kurulu Başkanıdır. Aynı zamanda ALSİAD ve ALTSO (Alanya Ticaret ve Sanayi Odası) meclis üyesidir.