Tunahan Toksöz’den Yeni Proje: Galericiler Sitesi…

Oto Galericileri ziyaret eden Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tunahan Toksöz, tek tek esnaf ile görüşerek bilgi alırken, görüş ve talepleri de dinledi. Esnafların büyük bir ilgi ile karşıladığı Toksöz, " Vizyon şehir Alanya'mıza ve esnafımıza yakışır, şık ofislerin olduğu geniş ve nezih alanlarda modern Oto Galeri Sitesi'ne ihtiyacımız var. Esnafımızdan bununla ilgili talep aldık. Bunun için elimizden gelen her türlü desteğe biz hazırız.

Tunahan Toksöz

Tunahan Toksöz’ün Turizm Hedefleri Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek…

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tunahan Toksöz, dijital çağa entegre, yenilikçi ve çözüm odaklı projeleri ile adından söz ettirmeyi başardı.

Terazi Kullanan Esnafımıza Dijital Çözüm…

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) başkan adayı Tunahan Toksöz, 5 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Saha çalışmaları sırasında esnafın mağduriyetlerine çözüm sağlayacak projelerini ise sırasıyla açıklıyor.

terazi
asansor

Tunahan Toksöz bir projesini daha açıkladı…

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz seçime az bir zaman kala projelerini açıklamaya devam ediyor. Meslek lisesine ‘Asansör Tamir ve Montajı Bölümü’ kazandıracaklarını ifade eden Toksöz, seçime kadar projeleri ile konuşacağını söyledi.

7 maddede Alanya ticaretimize altın çağını yaşatacağız.

Alanya Sanayi ve Ticaret Odası (ALTSO) genel seçim tarihi 5 Kasım 2022 olarak belirlendi.  ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz ise seçim maratonunu hızlandırdı. Murat Koçak, Alptuğ Bildirici ve Mustafa Özel ile bir araya gelen Toksöz, saha ziyaretlerinde güven veren söylemleriyle destek bulmaya devam ediyor. Hem projelerini anlatıyor, hem de görüş ve önerileri alarak, bunlar üzerine çalışmalarını şekillendiriyor.

Metaverse ALTSO – Metaverse ALANYA Projesi

Teknolojinin son imkânlarını kullanarak “Alanya” metaverse dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Göreve geldikten sonra öncü ve yenilikçi çalışmalarıyla her dönem adından söz ettirecek olan ALTSO, metaverse dünyasının son yeniliklerini üyelerinin ayağına getirecek. Bir süredir altyapı çalışmaları sürdürülen METALTSO.COM, odanın ilk olarak toplantı ve toplu etkinlikler gibi hizmetlerini metaverse dünyasına taşıyacak

Sigortacıların Hayatını Kolaylaştıracak Proje!

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz, seçim çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. En son düzenlediği kahvaltı programı ile Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) üyelerini bir araya getirmişti. Henüz arası geçmeden her gün programlarına bir yenisini ekledi.…