Skip to content Skip to footer

ALTİD toplantısında ALTSO Başkan Adayı TUNAHAN TOKSÖZ ile “Alanya Turizminde Hamleler” konuşuldu!

Akdeniz Bölgesi ve ülke turizminin gelişmesi adına yaptığı çalışmalarıyla adından söz ettiren Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz’ü ağırladı. ALTİD Başkanı Burhan Sili, Yönetim Kurulu Üyeleri ve ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz ile gerçekleşen tanışmanın ardından, turizmde katkı sağlayacak sunuma geçildi.

Tunahan Toksöz ALTİD

Yerel yönetimlerin önemli kademelerinde kentin dijitalleşmesinde ilkleri başarmış, Alanya’yı sokak sokak gezerek, yenilikçi ve teknolojik bir şehrin oluşmasında büyük rol alan; sonrasında ticarete atılarak bunun da başarı ile üstesinden gelen TOKSÖZ, Alanya turizminin sahil bandından ibaret olmadığının altını çizdi. Ve ilmek ilmek dokuduğu projelerini anlattı. Spordan golfe, yayla tanıtımlarından festivallere kadar göreve geldiğinde şehrin turizmde kazanması için hamlelerini sıraladı.

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, özenli ve titizlikle hazırladığı projeleri ile dinleyicilerden tam not aldı. Sunum sonrasında, karşılıklı memnuniyetler ifade edildi ve tekrar görüşme sözü ile toplantı sona erdi.