Skip to content Skip to footer

Ünlü turizmci Tevfik Sipahioğlu, Tunahan Toksöz’ün ekibine katıldı.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz, Alanya’nın önde gelen isimlerinden oluşan listesini birer birer açıklamaya devam ediyor. Bugünkü kamuoyuna duyurulan isim ise Alanya’nın köklü ailesi Sipahioğulları’ndan turizmci Tevfik Sipahioğlu oldu.

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, sosyal medyadan yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“RİVİERA Otel sahiplerinden, turizmci Tevfik Sipahioğlu “Alanya için rengimiz yeşil” dedi.

Turizm şehri Alanya’mız için birlikte yapacak çok projemiz olacak.

Kendisini ekibimizde görmekten onur duyuyoruz.” olarak duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Turizm cenneti Alanya’nın sadece sahil bandından ibaret olmadığını konuşmalarında vurgulayan başkan adayı Toksöz, turizm hakkında da birçok projesini detayları ile anlatmıştı. Nitelikli iş gücü için konut projesi, ülkelerin kültürlerine göre her ay hazırlanmış Alanya turizm tanıtım içerikleri, altyapı çalışmalarının geliştirilmesi için gerekli temasların sağlanması, otellerin hizmet kalitelerinin artırılarak doluluk oranını ve sürdürülebilir turizmi kazandırmak gibi projelerini detaylandırmıştı.

Seçime son 33 gün kaldı. Esnaf ziyaretlerini büyük bir motivasyon ve destek alarak sürdüren ALTSO Başkan Adayı Toksöz, “Spor, golf, festivaller, sağlık turizmi, şenlikler, fuarlar ve tanıtım alanında yapacağımız birçok çalışma var. Bunları biz ekibimizle ve sahadan aldığımız talepler doğrultusunda projelendirdik. İnşallah göreve gelir gelmez de çalışmalarımıza başlamış olacağız.’ dedi.