Skip to content Skip to footer

Ürkmezer’den Tunahan Toksöz’e teşekkür plaketi

Demirtaş Mustafa Aras Şenlikleri’ne katılan ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz’e Kaymakam Ürkmezer teşekkür plaketi verdi. Toksöz, “Kulübün bu tür faaliyetlerine her zaman destek olmaya hazırız” dedi.

2009-2014 yılları arasında belediye başkanlığı yapan rahmetli Mustafa Aras anısına ve gençler için düzenlenen etkinlikler gün boyu devam etti. Gündüz düzenlenen kermes ve turnuvaların ardından etkinliklere akşamda konserler ile devam etti.

“BU TÜR ORGANİZASYONLARI YAPMAK KOLAY DEĞİL”

Etkinliklerin ardından Demirtaş Spor Kulübü’ne katkıda bulunanlara Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer tarafından teşekkür plaketi verildi. ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz’e kulübe olan destek ve katkılarından dolayı Kaymakam Ürkmezer tarafından teşekkür plaketi verildi.

Törende konuşan Kaymakam Ürkmezer, “Bu tür organizasyonları yapmak kolay değil, ancak bu tür etkinliklerde vatandaşlarımızın katılımını görmek hepimizi mutlu ediyor. Gün boyunca etkinliklere katılan vatandaşlarımıza, gençlerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

“HER ZAMAN DESTEK OLMAYA HAZIRIZ”

2009-2014 yılları arasında Demirtaş Belediye başkanlığı yapan rahmetli Mustafa Aras anısına düzenlenen etkinliklere katılmaktan onur duyduğunu ifade eden ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz de, “Kaymakamımız Ürkmezer’e, Mahalle Muhtarı Mustafa Doğrul’a, Kulüp Başkanı Mehmet Okyanus’a, kulüp yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Demirtaş ve bölge mahallelerimizin gençleri için Demirtaş Spor Kulübü’nün aktif olması son derece önemli. Kulübün bu tür faaliyetlerine her zaman destek olmaya hazırız’’ diye konuştu.