Skip to content Skip to footer

Alanyanın tanınmış simalarından genç iş adamı Tunahan Toksöz önümüzdeki aylarda yapılacak olan Altso seçimlerinde Başkan adaylığını açıklamaya hazırlanıyor.uzun zamandır derinden sessizce çalışan Toksöz’e kamuoyundanda büyük destek var.Öte yandan Toksöz’ün ekibinde Alanya’nın tanınmış isimlerininde yer alacağı konuşuluyor.

Tunahan Töksöz Kimdir ?

Tunahan TOKSÖZ ticaret hayatına okul yıllarında ticari alım satım faaliyetleri yaparak başlamıştır. Eğitim olarak Bilgisayar Programcılığı ve İşletme Bölümlerini tamamlamıştır.

Tunahan TOKSÖZ 2000 yılında Alanya Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Kurulma Projesi’nde Alanya Belediyesi Bilgi İşlem Sorumlusu olarak başlayıp, Alanya’daki resmi kurumların dijitalleşmesinde büyük rol oynamıştır. Türkiye Belediyeler Birliği Bilişim Komisyonu’nda görev almıştır. 2010 yılında ticari faaliyetlerine daha çok zaman ayırmak için görevinden ayrılmıştır.

Tunahan TOKSÖZ ticaret hayatında aktif rol almanın yanı sıra sosyal ve sivil toplum kuruluşlarında da görev almıştır. Halen Alanya İnşaat Müteahhitler Gurubunu temsilen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi’dir (2018-….)

TNH Group olarak İnşaat Müteahhitliği, İnşaat Malzemeleri Ticareti, Tarım, Teknoloji, Filo Kiralama, Turizm ve Lojistik alanlarında her geçen gün büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.