Skip to content Skip to footer

MÜSİAD’I ZİYARET EDEN İLK ADAY TUNAHAN TOKSÖZ OLDU.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) başkanlığı adayı Tunahan Toksöz Alanya’daki temaslarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmaları kapsamında Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesine ziyarette bulunarak, MÜSİAD Alanya Başkanı Sn. Mustafa Durusoy ve Yönetim Kurulu üyeleri ile tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Tunahan Toksöz, Mustafa Durusoy, MUSİAD 2022

Tanışma toplantısının akabinde sektörlerin yaşadığı sorunlar ve ihtiyaçlar ele alınarak değerlendirme yapıldı. Mustafa Durusoy, Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlayacak ve halkımızın refah seviyesini yükseltecek çalışmalar için mücadele etmeye devam edeceklerini söyledi. ALTSO başkan adaylarından ilk olarak misafir ettikleri Tunahan Toksöz ve heyetiyle tanışmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

MUSİAD ALANYA

Tunahan Toksöz ise Alanya için gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini, Alanya’nın markalaşması ve ilçenin mevcut potansiyel varlıklarının değere dönüşmesi için uygun yatırımlarla şehrin değerini çok daha iyi bir seviyeye getirebileceklerini, bunun için hazır olduklarını, proje ve fikirlerini gayretle çalıştıklarını aktardı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı, ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz’ün anı defterine duygu ve düşüncelerini yazması, ilçemiz için birlik ve beraberlik mesajlarının verilmesi ile sona erdi.